jan-ruzicka

Jan Růžička

Chief External Affairs Officer, Home Credit Group

Jan Růžička je šéfem vnějších vztahů skupiny Home Credit. Žije a pracuje v Hongkongu, odkud řídí týmy v USA, Asii a Evropě, odpovědné za Corporate Affairs, Regulatory, PR, CSR a ESG. Před příchodem do Asie deset let pracoval pro českou vládu na ministerstvech kultury a zdravotnictví a patřil k výrazným postavám zdravotnické reformy. Jan Růžička vystudoval University of Cambridge a Karlovu Univerzitu a v akademickém prostředí se pohybuje i nyní, kdy na univerzitách v Asii a Evropě učí behaviorální ekonomii a disrupci ve financích a zdravotní péči.

FOLTANOVA NATASHA

Nataša Foltánová

Zakladatelka, Tierra Verde s.r.o.

Nataša Foltánová svou pracovní kariéru začínala v Kanadě, kde vystudovala mezinárodní obchod. Po dokončení studia pracovala jako nákupčí na africkém stavebním projektu, po návratu do České republiky stála u zrodu několika minipivovarů. V roce 2008 založila Tierra Verde, výrobní firmu na ekologické čistící prostředky. Z Tierra Verde, která, dle jejích vlastních slov, vznikla přímo v její kuchyni, vybudovala firmu se 100 mil. obratem. V březnu letošního roku Tierra Verde opustila a věnuje se dalším projektům.

guido-hackl

Guido Hackl

Country Manager Austria, CZ & SK, 
Air France KLM Royal Dutch Airlines

V aviatickém prostředí se pohybuje více než třicet let, prošel společnostmi Lufthansa, Swissair nebo Brussels Airlines. Od roku 2016 působí ve společnosti KLM Royal Dutch Airlines na pozici Country manažera pro Rakousko, Slovensko a Česká republika.
 
 
 
alena-janotkova

Alena Janotková

Manažerka pro obchodní vztahy,
Veolia Česká Republika, a.s.

Alena Janotková pracuje ve společnosti Veolia již 6 let na pozici projektové manažerky pro rozvoj obchodu. Navazuje na své předchozí zkušenosti v oblasti korporátní a strategické komunikace, PR a obchodní činnosti. Zodpovídá za rozvoj nových projektů a budování obchodních vztahů s klienty. Zajímá se o témata CSR a hodnoty korespondující s udržitelností rozvoje.

MIchal Cubrik

Michal Čubrík

Public Affairs Manager CZ/SK,
Coca-Cola HBC

Michal Čubrík je odpovědný za vnější vztahy společnosti Coca-Cola HBC v Česku a na Slovensku. Zastupuje společnost v klíčových průmyslových asociacích v obou zemích, věnuje se regulatorním otázkam a řídí strategické projekty v oblasti udržitelnosti. Má dlouholeté zkušenosti z diplomacie a z neziskového sektoru.

ey-alice-machova-article

Alice Machová

Partner, Climate Change & Sustainability Services,
EY Česká republika

Alice Machová je partnerkou v oddělení účetního poradenství Financial & Accounting Advisory Services (FAAS) a je zodpovědná za rozvoj FAAS služeb v České republice a v regionu Střední Evropy. Alice je expertkou na CFO agendu a finanční účetnictví. Zaměřuje se na digitální technologie, finanční procesy a účetní standardy. Věnuje se nefinančnímu reportingu, udržitelnému rozvoji a CSR.

HMA-Nick-Archer

Nick Archer

Britský velvyslanec v České republice

Nick Archer je britským velvyslancem v České republice od roku 2018. Dříve působil jako velvyslanec v Dánsku a vysoký komisař na Maltě.

Photo Daan Huisinga

Daan Huisinga

Nizozemský velvyslanec v České republice

fin

Jukka Pesola

Finský velvyslanec v České republice

tomas-macku

Tomáš Macků

External Affairs Director,
IPSOS s.r.o.

V oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění pracuje Tomáš Macků už téměř 30 let. Od roku 2007 působí v Ipsosu, nyní ve funkci External Affairs Director. Je členem České manažerské asociace, České marketingové společnosti, České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj, PR Klubu aj. Zodpovídá za PR, rozvojové projekty, komunikaci a za vztahy s významnými klienty, věnuje se tématům CSR a udržitelného rozvoje.

Sandra-Feltham

Sandra Feltham

Moderátorka,
Business Leaders Forum

Sandra Feltham je přední expert na oblast společenské odpovědnosti a udržitelného rozvoje v ČR. Je prezidentkou asociace Business Leaders Forum a vlastní konzultační agenturu v oblasti odpovědného podnikání Flagship působící ve střední a východní Evropě. 

Sandra dále působí jako odborný porotce v soutěži Green Brands Česká republika, je externím lektorem MBA programu v CSR rakouské Ferdinand Porsche univerzity a oblasti CSR a udržitelného rozvoje se věnuje více jak 10 let. Je certifikovaná univerzitou v Cambridge v "Sustainability Business Management", organizací Global Reporting Initiative v psaní nefinančních reportů a britským IEMA v environmentálním managementu.

Partneři

Generální partner

logo-homecredit

Hlavní partner

1200px-Veolia_logo.svg
logo_nove
768px-EY_logo_2019.svg
webversion-Logo_KLM_RDA_CenteredPMS
logo-ipsos
MZV_cz_logo
BE Prague_CZ_PS_RGB
CRo-Cesky_rozhlas-Z-BLACK
Print

ročník 2020

renata-horakova

Renata Horáková

členka představenstva a Head of Business Administration, Oncomed manufacturing

Renata Horáková

Renata Horáková je vedoucí Business Administration a členka představenstva společnosti Oncomed manufacturing a.s.
Ve společnosti působí již řadu let. V roce 2009 zajistila pokračování výroby cytostatických injekcí prostřednictvím  zahraničního investora a stala se součástí vedení. V rámci své role má na starosti veškeré služby netechnického charakteru: právní záležitosti, finance, HR, PR, CSR, IT a BOZP.

divis_web

Martin Diviš

předseda představenstva a generální ředitel pojišťovny Kooperativa

Martin Diviš

Svůj profesní život Martin Diviš spojil s pojišťovnou Kooperativa. Nastoupil do ní v roce 1995, od roku 2008 je předsedou představenstva a generálním ředitelem. Zároveň je předsedou dozorčí rady ČPP a stojí v čele skupiny VIG ČR. Od roku 2008 působil jako předseda správní rady ČKP a viceprezident ČAP. V roce 2013 byl zvolen prezidentem ČAP.

gabriela_bechynska

Gabriela Bechynská

Corporate & Government Affairs Manager, Mondelez Europe

Gabriela Bechynská

Gabriela Bechynská je členkou managementu společnosti Mondelez v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Zastává pozici Corporate & Government Affairs Manager. Na starosti má korporátní komunikaci, jejíž nedílnou součástí je i informování veřejnosti o projektech z oblasti udržitelnosti.

tomas_macku

Tomáš Macků

External Affairs Director,
IPSOS s.r.o.

Tomáš Macků

V oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění pracuje Tomáš Macků už téměř 30 let. Od roku 2007 působí v Ipsosu, nyní ve funkci External Affairs Director. Je členem České manažerské asociace, České marketingové společnosti, České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj, PR Klubu aj. Zodpovídá za PR, rozvojové projekty, komunikaci a za vztahy s významnými klienty, věnuje se tématům CSR a udržitelného rozvoje.

Roman-Grametbauer

Roman Grametbauer

Manager Sustainability,
Philip Morris ČR, a.s.

Roman Grametbauer

Roman Grametbauer pracuje jako Manager Sustainability v oddělení External Affairs společnosti Philip Morris ČR, a.s. Dříve zde působil na pozici Corporate Affairs Executive. Má předchozí zkušenosti z funkcí zaměřených na vnější vztahy a komunikaci v tabákovém, zbrojařském a těžařském sektoru.

kundrata

Miroslav Kundrata

ředitel strategického rozvoje,
Nadace Partnerství

Miroslav Kundrata

Miroslav Kundrata po roce 1989 významně přispěl k rozvoji ekologicky zaměřeného neziskového sektoru. Podílel se na přípravě programu amerických nadací Environmental Partnership for Central Europe. Od roku 1994 je ředitelem brněnské Nadace Partnerství. Zde se zasazuje o  kontinuální rozvoj aktivit nadace a strategické plánování.

Ján-Kondáš

Ján Kondáš

Head of Communications
TESCO Stores ČR, a.s.

Ján Kondáš

Ján Kondáš působí od roku 2016 na pozici Head of Communications britského řetězce Tesco v Česku. Je zodpovědný za externí a interní komunikaci, aktivity v oblasti společenské odpovědnosti a vztahy s vládními institucemi. V minulosti získal zkušenosti v oblasti korporátní komunikace a strategického poradenství i z jiných segmentů byznysu.

Partneři

US_Emb_logo_350-on3rm5u2usfc8439g4z702s0p8zdku862sfvjzcllo
Logo_oncomed_250-onhm82wrej9zyqz9fw2blwagmgnkubepa7ce93iiqw
Kooperativa-onmslzsy8onglb4jfbp8385zvpkhtpaf3xpn07x6xo
MDLZ-Snacking_RGB-3-on3p9wkvmholitgnibxjiygd2msercc0ugqa06ffq0
ipsos-hlava-w-onr4ichf1bdbcrz1y0086ygout4qjp3eianc498o2w
PM_Blue_Vertical_Logo_w-onr496k2egti0o305psftmyw8ern4649gw0k28vd18
TES_LOGO__150-on3qsi1el2f1s4ouu7ry59b74k02l9oitzr03668i8
16_0508_logo_korunka10procentplus_dallmayr_modra_cmyk-orrnrk2k7kdtxwvy4ypeel5jfvbtti5y1jip1x8gio

Leadership & CSR 2020 ve 2 minutách

ročník 2019

tomas_macku

Radim Passer

CEO, Passerinvest

jitka-chizolla-1-on06uui9cpti4lawuesk4v0qfs2jqpk9zwmtkenltw

Jitka Chizzola

CEO, D. A. S. Rechtschutz

ročník 2018

Oleg-Spružina-1-ondcbz3mhovy7dp3j69w26htelbwomcy64fbw61wvk

Oleg Spružina

generální ředitel
TÜV SÜD Czech

Cabelova-1-on4hb6s8852wbtznmb8i5tqvwydr03jwtpghwkns8g

Lenka Čábelová

mluvčí české a slovenské pobočky
Microsoft

Cristina-Muntean-on4hhnw7b1y0b4l1t3zzc6x78igs119cdr8wx725dc

Cristina Muntean

ředitelka Media Education CEE, lektorka v oblasti strategického leadershipu