ESG Leadership 2021

Konference ESG Leadership 2021

Jan Růžička

ředitel vnějších vztahů, Home Credit
Jan Růžička je šéfem vnějších vztahů skupiny Home Credit. Žije a pracuje v Hongkongu, odkud řídí týmy v USA, Asii a Evropě, odpovědné za Corporate Affairs, Regulatory, PR, CSR a ESG. Před příchodem do Asie deset let pracoval pro českou vládu na ministerstvech kultury a zdravotnictví a patřil k výrazným postavám zdravotnické reformy. Jan Růžička vystudoval University of Cambridge a Karlovu Univerzitu a v akademickém prostředí se pohybuje i nyní, kdy na univerzitách v Asii a Evropě učí behaviorální ekonomii a disrupci ve financích a zdravotní péči.

Nataša Foltánová

Zakladatelka, Tierra Verde s.r.o.
Nataša Foltánová svou pracovní kariéru začínala v Kanadě, kde vystudovala mezinárodní obchod. Po dokončení studia pracovala jako nákupčí na africkém stavebním projektu, po návratu do České republiky stála u zrodu několika minipivovarů. V roce 2008 založila Tierra Verde, výrobní firmu na ekologické čistící prostředky. Z Tierra Verde, která, dle jejích vlastních slov, vznikla přímo v její kuchyni, vybudovala firmu se 100 mil. obratem. V březnu letošního roku Tierra Verde opustila a věnuje se dalším projektům.

Guido Hackl

Country Manager Austria, CZ & SK, Air France KLM Royal Dutch Airlines
V aviatickém prostředí se pohybuje více než třicet let, prošel společnostmi Lufthansa, Swissair nebo Brussels Airlines. Od roku 2016 působí ve společnosti KLM Royal Dutch Airlines na pozici Country manažera pro Rakousko, Slovensko a Česká republika.

Alena Janotková

Manažerka pro obchodní vztahy, Veolia Česká Republika, a.s.
Alena Janotková pracuje ve společnosti Veolia již 6 let na pozici projektové manažerky pro rozvoj obchodu. Navazuje na své předchozí zkušenosti v oblasti korporátní a strategické komunikace, PR a obchodní činnosti. Zodpovídá za rozvoj nových projektů a budování obchodních vztahů s klienty. Zajímá se o témata CSR a hodnoty korespondující s udržitelností rozvoje.

Michal Čubrík

Public Affairs Manager CZ/SK, Coca-Cola HBC
Michal Čubrík je odpovědný za vnější vztahy společnosti Coca-Cola HBC v Česku a na Slovensku. Zastupuje společnost v klíčových průmyslových asociacích v obou zemích, věnuje se regulatorním otázkam a řídí strategické projekty v oblasti udržitelnosti. Má dlouholeté zkušenosti z diplomacie a z neziskového sektoru.

Alice Machová

Partner, Climate Change & Sustainability Services, EY Česká republika
Alice Machová je partnerkou v oddělení účetního poradenství Financial & Accounting Advisory Services (FAAS) a je zodpovědná za rozvoj FAAS služeb v České republice a v regionu Střední Evropy. Alice je expertkou na CFO agendu a finanční účetnictví. Zaměřuje se na digitální technologie, finanční procesy a účetní standardy. Věnuje se nefinančnímu reportingu, udržitelnému rozvoji a CSR.

Nick Archer

velvyslanec Velké Británie v České republice
Nick Archer je britským velvyslancem v České republice od roku 2018. Dříve působil jako velvyslanec v Dánsku a vysoký komisař na Maltě.

Daan Huisinga

Nizozemský velvyslanec v České republice

Jukka Pesola

Finský velvyslanec v České republice

Tomáš Macků

External Affairs Director, IPSOS s.r.o.
V oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění pracuje Tomáš Macků už téměř 30 let. Od roku 2007 působí v Ipsosu, nyní ve funkci External Affairs Director. Je členem České manažerské asociace, České marketingové společnosti, České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj, PR Klubu aj. Zodpovídá za PR, rozvojové projekty, komunikaci a za vztahy s významnými klienty, věnuje se tématům CSR a udržitelného rozvoje.

Sandra Feltham

prezidentka, Business Leaders Forum ředitelka, Flagship Sustainability
ředitelka, Flagship Sustainability Sandra Feltham je přední expert na oblast udržitelného rozvoje a ESG v České republice. Je prezidentkou spolku Business Leaders Forum a vlastní konzultační agenturu Flagship, která se specializuje na odpovědné podnikání ve střední a východní Evropě.